Sarıyer(Hacıosman)/İstanbul [email protected]

Hakkımızda

Hakkımızda

HAYALLERİNİZE ORTAK OLUYORUZ

 

İrem Balo ve Davet Salonu olarak 2016 yılından beri en değerli anlarınıza ev sahipliği etmekteyiz. Sarıyer’in en gözde mekanlarından biri olarak sizlerin hayallerini gerçekleştirmek için tüm titizlikle sizlere hizmet için sıcak, samimi ve güzel bir ortam sunmaktayız.

Açıldığımız günden beri müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiş bir kadroyla hizmet veriyoruz. Bunu yaparken kalitemizden, güler yüzümüzden hiçbir şekilde ödün vermiyoruz. Kendimizi devamlı yenileyerek kalite standardımızı her geçen gün yukarıya çekmeye çalışıyoruz. Çağın gerekliliklerine ayak uyduruyor ve modern detayların bulunduğu bir düğün sunuyoruz. Tüm davetlere olumlu yanıt veren salonumuzda esnek yapımız, güvenilir bir hizmet ve dinamik çalışanlar ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz.

 

Lüks salonumuz 800 kişi kapasiteli. Bir düğün için oldukça yeterli olan salonumuzda nezih bir ortam sunduğumuzu kapıdan içeriye girdiğiniz ilk andan itibaren fark ediyorsunuz.

İrem Balo Salonu’nda profesyonel bir ekibin yanınızda olacağınızı söylemek istiyoruz. Bize emanet ettiğiniz bu özel günü güler yüzleri ve sıcakkanlı hizmetleriyle çok daha keyifli hale getireceklerinden emin olabilirsiniz.

Düğünleriniz dışında birçok organizasyona ev sahipliği yapacak bir alt yapıya sahip olduğumuzu söylemek istiyoruz. Kına geceleri, sünnet, doğum günleri, mezuniyet törenleri, dernekler, seminerler, açılışlar, bayi toplantıları, tanıtım kokteylleri, lansmanlar ve daha birçok özel günde bizi tercih edebiliyorsunuz. Teknolojiyi yakından takip ederek özel anlarınızı HD kalitesinde kaydetmek için gereken her ekipmana sahibiz. Farklı tarzdaki her organizasyon için İrem Balo & Davet Salonu doğru adres!

Konuklarına kolay bir ulaşım imkânı sunan İrem Balo Davet Salonu Sarıyer’de faaliyet gösteriyor. Merkezi bir noktada olan salonumuza kendi araçlarınızla rahat bir şekilde gelebilmenizi sağlıyoruz. 500 araca kadar çıkan otopark kapasitesiyle de sizleri memnun edeceğimizden emin olabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarını kullanarak da gelebiliyor, ulaşım konusunda hiçbir sıkıntı çekmiyorsunuz.